O firmie

Kariera

EGEN S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem zawodowym, marzysz o interesującej pracy i zarazem stabilnym zatrudnieniu, dołącz do naszego zespołu! Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:
• zarządzanie powierzonym stanem magazynowym,
• rozmieszczenie i układanie przyjmowanych towarów,
• wydawanie asortymentu na podstawie odpowiednich dokumentów,
• prowadzenie dokumentacji magazynowej,
• kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,
• rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji,
• utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
• kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze gospodarki magazynowej.

Wymagania:
• minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku magazyniera,
• znajomość dokumentacji magazynowej,
• uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków widłowych,
• znajomość obsługi komputera,
• dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@egen.pl
z dopiskiem „PM”

SPRZEDAWCA – DORADCA KLIENTA

• zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów w Galerii,
• aktywne doradztwo i pomoc klientom w zakupach,
• dbałość o ekspozycję towarów zgodnie z przyjętymi standardami,
• realizacja celów biznesowych oraz planów sprzedażowych.

Wymagania:
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanych materiałów wykończeniowych,
• umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacji własnej pracy,
• praktyczna znajomość technik sprzedaży,
• podstawowa umiejętność obsługi komputera,
• silna motywacja do pracy,
• komunikatywność, kreatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,
• inicjatywa i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagradzanie, adekwatne do wyników pracy,

z dopiskiem „SGŁ”

PROJEKTANT WNĘTRZ

• wykonywanie aranżacji i projektów wnętrz,
• doradztwo klientom z zakresu doboru materiałów wykończeniowych,
• tworzenie zapotrzebowania na materiały i akcesoria.

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• mile widziane doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz,

• umiejętność obsługi programów typu CAD Decor,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

• samodzielność i odpowiedzialność,
• kreatywność i skuteczność w działaniu,
• zainteresowanie tematyką designu wnętrz,
• skuteczne budowanie wizerunku firmy.

Oferujemy:

• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• szkolenia produktowe i sprzedażowe,
• możliwość wdrażania własnych pomysłów.

z dopiskiem „PROJ”

HANDLOWIEC DS. OBSŁUGI INWESTYCJI

Wymagania:
• znajomość branży budowlanej,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• doświadczenie w pracy z projektantami, inwestorami i wykonawcami,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność i kreatywność,
• operatywność handlowa i umiejętności negocjacyjne,
• wysoka skuteczności działania,
• dobra znajomość obsługi komputera, programów MS Office,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
• niezbędne narzędzia pracy,
• pakiet szkoleń przygotowawczych,
• duże możliwości rozwoju zawodowego.

z dopiskiem „INW”

Ok, rozumiem i akceptuję.