KIEROWNIK DS. E-COMMERCE - EGEN S.A.
25 lat doświadczenia na rynku
Więcej
Ponad 200 renomowanych dostawców
Więcej
Szeroki i różnorodny asortyment
Więcej
Poznaj nasze nowe kolekcje
Więcej
Zobacz aktualny katalog EGEN
Więcej

KIEROWNIK DS. E-COMMERCE

Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:
• nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem istniejących sklepów internetowych,
• łączenie działań e-commerce z innymi systemami firmy,
• współtworzenie i aktualizacja treści dostępnych na platformie (opisy produktów, podstrony, banery, foto itp.),
• współtworzenie i monitoring działań w zakresie SEO i kampanii Google Ads,
• wprowadzanie nowych rozwiązań i funkcjonalności mających na celu wzrost sprzedaży,
• bieżąca analiza trendów sprzedażowych oraz monitorowanie cen produktów konkurencyjnych,
• wdrażanie akcji marketingowych, wizerunkowych oraz kampanii marketingowych we współpracy z zespołem marketingu,
• projektowanie i realizacja działań promujących sklep internetowy w mediach społecznościowych,
• przygotowywanie raportów i analiza wyników sprzedaży.

Wymagania:
• znajomość branży e-commerce i praktyczna wiedza w tym obszarze,
• kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie,
• praktyczna znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza narzędzia Excel,
• praktyczna znajomości narzędzi SEO, Google Analytics.

Oferujemy:
• realny wpływ na biznes, możliwość proponowania własnych pomysłów, samodzielność,
• przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:
praca@egen.pl z dopiskiem „E-COM”