SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA - EGEN S.A.
25 lat doświadczenia na rynku
Więcej
Ponad 200 renomowanych dostawców
Więcej
Szeroki i różnorodny asortyment
Więcej
Poznaj nasze nowe kolekcje
Więcej
Zobacz aktualny katalog EGEN
Więcej

SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,
• aktywne doradztwo i pomoc w zakupach,
• dbałość o ekspozycję towarów zgodnie z przyjętymi standardami,
• realizacja celów biznesowych oraz planów sprzedażowych.

Wymagania:
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanych materiałów wykończeniowych,
• umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacji własnej pracy,
• praktyczna znajomość technik sprzedaży,
• podstawowa umiejętność obsługi komputera,
• silna motywacja do pracy,
• komunikatywność, kreatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,
• inicjatywa i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjne wynagradzanie, adekwatne do wyników pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:
praca@egen.pl z dopiskiem „SGŁ”