Ceramika łazienkowa w kolorowej odsłonie - EGEN S.A.
<span>20 lat</span> <span>doświadczenia</span> <span>NA RYNKU</span>
20 lat doświadczenia   NA RYNKU
Sprawdź ofertę
<span>PONAD 200</span> <span>RENOMOWANYCH </span> <span>dostawców</span>
PONAD 200 RENOMOWANYCH    dostawców
Sprawdź ofertę
<span>szeroki</span> <span>i różnorodny</span> <span>ASORTYMENT</span>
szeroki i różnorodny   ASORTYMENT
Sprawdź ofertę
<span>Poznaj</span> <span>nasze</span>  <span>nowe kolekcje</span>
Poznaj nasze    nowe kolekcje
Sprawdź ofertę

Ceramika łazienkowa w kolorowej odsłonie

Wykorzystanie kolorowej ceramiki łazienkowej jest coraz częstszym zabiegiem, mającym na celu nadanie wnętrzu unikalnego, indywidualnego charakteru. Umywalka czy miska WC w odcieniach zieleni lub beżu na pewno będzie stanowić jeden z kluczowych elementów aranżacyjnych każdej łazienki. Pomysł na wykorzystanie kolorów w ceramice łazienkowej nie jest nowy, jednak ostatnie lata były w tym zakresie przełomowe, bowiem kolorową ceramikę zaczęli proponować już nie tylko niszowi designerzy, ale i największe marki w branży.

Producenci wciąż poszerzają gamę kolorystyczną, przez co mamy możliwość wyboru barw zarówno bardziej stonowanych i ziemistych, jak również krzykliwych i nasyconych. Dotyczy to szczególnie umywalek, które występują już praktycznie we wszystkich modnych kolorach - w połysku i w macie.

Względy praktyczne nie powinny nas odstraszać, bowiem kolor na ceramice powstaje zwykle w wyniku barwienia w masie lub - rzadziej - lakierowania powierzchni. Obie metody produkcji są jednak wyjątkowo trwałe i gwarantują łatwe utrzymanie ceramiki sanitarnej w czystości.

Wykorzystanie kolorowej ceramiki w aranżacji łazienki stanowi niemałe wyzwanie,  szczególnie gdy celujemy w bardziej ekstrawaganckie i krzykliwe kolory. W takich przypadkach warto skorzystać z pomocy doświadczonego projektanta, który efekt swojej pracy przedstawi nam na wizualizacji. Taką usługę, jak i całą gamę nietuzinkowych produktów kolorowej ceramiki łazienkowej, oferuje Galeria Łazienek EGEN w Lublinie.