Łazienka w stylu black&white - EGEN S.A.
<span>20 lat</span> <span>doświadczenia</span> <span>NA RYNKU</span>
20 lat doświadczenia   NA RYNKU
Sprawdź ofertę
<span>PONAD 200</span> <span>RENOMOWANYCH </span> <span>dostawców</span>
PONAD 200 RENOMOWANYCH    dostawców
Sprawdź ofertę
<span>szeroki</span> <span>i różnorodny</span> <span>ASORTYMENT</span>
szeroki i różnorodny   ASORTYMENT
Sprawdź ofertę
<span>Poznaj</span> <span>nasze</span>  <span>nowe kolekcje</span>
Poznaj nasze    nowe kolekcje
Sprawdź ofertę

Łazienka w stylu black&white

Łazienka to szczególne miejsce, gdzie często szukamy relaksu po wyczerpującym dniu pracy. Również i z tego powodu bardzo ważne jest jej optymalne zaaranżowanie - nie tylko pod względem funkcji użytkowych, ale również walorów estetycznych. Rozwiązaniem, które z pewnością warto wziąć pod uwagę, jest łazienka w stylu black&white.

Połączenie czerni i bieli od zawsze kojarzyło się z niezwykłą elegancją oraz naturalną harmonią. Możemy to dostrzec w każdej sferze życia, gdzie estetyka odgrywa główną rolę - zaczynając od branży modowej a na sztuce kończąc. Z tego względu projektanci przy aranżacji łazienki bardzo często stawiają na czerń i biel, chcąc nadać w ten sposób wnętrzu niepowtarzalny styl.

Jedno z nasuwających się w pierwszej kolejności pytań brzmi: w jakich proporcjach zestawić te kolory? Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji. Każde rozwiązanie ma swoje plusy, lecz musimy pamiętać o bardzo ważnym aspekcie, jakim jest wielkość łazienki. Jeśli nie dysponujemy dużym metrażem, optymalnym rozwiązaniem będzie dominacja bieli nad czernią, najlepiej z zastosowaniem dużego lustra oraz czarnych minimalistycznych dodatków.

Nie możemy również zapomnieć o dużych możliwościach, które daje nam ułożenie czarnych i białych płytek w różnego rodzaju wzory. Jednym z najbardziej charakterystycznych i zapewne wszystkim znanym jest ponadczasowa szachownica, która na stałe zagościła w aranżacji wnętrz.