Profile dekoracyjne i listwy oświetleniowe LED - EGEN S.A.
<span>20 lat</span> <span>doświadczenia</span> <span>NA RYNKU</span>
20 lat doświadczenia   NA RYNKU
Sprawdź ofertę
<span>PONAD 200</span> <span>RENOMOWANYCH </span> <span>dostawców</span>
PONAD 200 RENOMOWANYCH    dostawców
Sprawdź ofertę
<span>szeroki</span> <span>i różnorodny</span> <span>ASORTYMENT</span>
szeroki i różnorodny   ASORTYMENT
Sprawdź ofertę
<span>Poznaj</span> <span>nasze</span>  <span>nowe kolekcje</span>
Poznaj nasze    nowe kolekcje
Sprawdź ofertę

Profile dekoracyjne i listwy oświetleniowe LED

Chcielibyście wzbogacić wystrój łazienki oraz dodać wnętrzu nowoczesności? Idealnym rozwiązaniem będą profile dekoracyjne do glazury oraz listwy oświetleniowe LED! Świetnie sprawdzą się jako elementy łączące różne wzory płytek ceramicznych. Jeśli nigdy ich nie używaliście, to najwyższy czas to zmienić!

Listwy LED wpasują się w każdą przestrzeń. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać te z ciepłymi, zimnymi, jak i neutralnymi barwami światła. Doskonale prezentują się zarówno na ścianach, jak i na podłogach, a przy tym są bezpieczne w użytkowaniu. Pomysły na ich wykorzystanie ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Listwy oświetleniowe LED warto wykorzystać w przestrzeni prysznicowej czy wannowej, w celu stworzenia strefy relaksu. Półmrok jaki możemy osiągnąć przy ich pomocy sprawi, że łazienka nabierze przytulnego charakteru. Aby wzbogacić wnętrze o dodatkową głębie, listwy LED połączcie z lustrami, efekt WOW gwarantowany! Takie rozwiązanie sprawdzi się w łazience, w sytuacji kiedy trzeba zadbać o starannie wykonany makijaż oraz codzienną pielęgnację.

Profile ozdobne do glazury występują w różnych wykończeniach i kolorach, które mogą być dobrane do armatury czy planowanych dodatków. W Galerii Łazienek EGEN znajdziecie listwy wykonane zarówno ze stali nierdzewnej jak i aluminium. Nie jest ważne czy marzycie o łazience w stylu glamour czy industrialnym, profile wpasują się w każdy wystrój i estetykę, nadając wnętrzu szyku i stylu.

Nasi Projektanci z przyjemnością pomogą Wam dokonać wyboru spośród szerokiego asortymentu profili dekoracyjnych i listew LED dostępnych w Galerii Łazienek EGEN.

Zobacz film - Profile dekoracyjne do glazury i listwy oświetleniowe LED